Ogólnopolski Tydzień Kariery

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ogólnopolski Tydzień Kariery

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku przebiega pod hasłem „Jak zaprzyjaźnić  się z rynkiem pracy”,  w naszej szkole  podejmowane  są następujące działania:

• 17. 10 – uczniowie klasy 2GT/E uczestniczą w wycieczce na lotnisko  w Pyrzowicach celem poznania  funkcjonowania terminalu lotniczego. Organizatorem jest Pani  Małgorzata Paliga

• 22.10 - uczniowie klasy 3 GT/L uczestniczą w wykładzie „ Wojskowe systemy awioniczne”, prowadzonym przez pracowników Ośrodka Dowodzenia  i Naprowadzania w Krakowie- Balicach. Wykład odbywa się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Bytomiu. Organizatorem jest Pan Michał Ryś.

• 23.10 - uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Kiermaszu ofert pracy, organizowanym we współpracy z Punktem Pośrednictwa Pracy w Sosnowcu. Organizator Pani Dorota Zalas.

• 23.10-  uczniowie klasy 3 KT uczestniczą w zajęciach „W drodze na rynek pracy”. Organizator Pani Dorota Zalas.

• 23.10-  uczniowie klasy 3FL uczestniczą w wycieczce do Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi