Mistrzostwa Technikum nr 4 Transportowego w piłce nożnej halowej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Technikum nr 4 Transportowego w piłce nożnej halowej
W czerwcu 2022 roku dobiegły końca rozgrywane od września ubiegłego roku mistrzostwa szkoły w piłce nożnej halowej. Zmagania rozpoczęły się od meczów na poszczególnych poziomach klas w celu wyłonienia finalistów turnieju.
Po zaciętych spotkaniach ostatecznie do finału awansowały drużyny: I ET, II LS, III BG, IV EL. W finałowej rywalizacji najlepszą klasą okazała się II LS w składzie: Grzegorz Cymerys, Patryk Ginczelewski, Oskar Żur, Oskar Szewczyk, Wojciech Basak, Łukasz Sojka, Dawid Labocha, Mateusz Czachor.
2 miejsce zajęła klasa I ET, 3 miejsce wywalczyła klasa III BG, a czwarta lokata przypadła klasie IV EL. Turniej organizowany przez mgra R. Miszczaka był zacięty i emocjonujący. Rozgrywki w tej dyscyplinie od lat cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów. W tegorocznych zawodach wzięło udział 60 zawodników.
Gratulujemy finalistom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju.
Pliki do pobrania:
Plik Mistrzostwa T4 w piłce nożnej halowej15.89 KB