Międzyszkolny konkurs recytatorski

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Międzyszkolny konkurs recytatorski

W dn. 27 października br.  w ramach obchodów XIV Dnia Papieskiego, w Technikum nr 4  odbył się Międzyszkolny konkurs recytatorski  poezji Karola Wojtyły: „Jan Paweł II – Papież poeta”. Organizatorami konkursu były p.  Ewa Skotniczna, p. Kinga Chlebda – katechetki w Technikum nr 4 oraz p. Roman Bodzioch  - katecheta w Technikum nr 5. Celem konkursu było zapoznanie uczniów z poezją Karola Wojtyły -  Jana Pawła II oraz propagowanie poezji religijnej .

W konkursie uczestniczyli uczniowie: Technikum nr 4, Technikum nr 5, Technikum nr 6. Jury pod przewodnictwem mgr Ewy Sokołowskiej wyłoniło następujących zwycięzców:

1 miejsce – Kamila Gerki -  uczennica Technikum nr 5; przygotowanie  - mgr Cecylia Bielnik;

2 miejsce – Izabela Podgórska – uczennica Technikum nr 6; przygotowanie - mgr Jolanta Krukowska;

3 miejsce – Weronika Karoń – uczennica Technikum nr 5 – przygotowanie – mgr Cecylia Bielnik.

Zwycięzcom gratulujemy!!