Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Marta Marszałek w przesłuchaniach finałowych 26.Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

W dniach 09 – 11 stycznia 2020 r. w Będzinie odbywają się przesłuchania finałowe 26. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Na scenie, w pierwszym dniu finału, wystąpiła uczennica klasy 1BG – Marta Marszałek, która została wybrana przez jurorów spośród 1675 solistów, chórów, zespołów podczas grudniowych przesłuchań eliminacyjnych, odbywających się w 40 ośrodkach w Polsce, a także na Ukrainie, Białorusi oraz Litwie. Marta zaprezentowała utwory: „Mario, czy już wiesz” oraz „Lulajże Jezuniu”. Na scenie będzińskiej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina, w ciągu trzech koncertowych dni  zaprezentuje się w sumie 138 wykonawców. Spośród nich, jurorzy wybiorą uczestników Koncertu Galowego, który odbędzie się w dnu12 stycznia o godz.16.00  w Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu na os. Syberka w Będzinie.

Występ Marty oraz pozostałych uczestników czwartkowych przesłuchań finałowych można zobaczyć klikając w link: https://youtu.be/a0pwVYrDGm8