Kiermasz podręczników

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kiermasz podręczników

Zakończył się Kiermasz Podręczników organizowany w szkolnej bibliotece tradycyjnie w pierwszych tygodniach nauki. W tym roku sprzedaż używanych podręczników odbyła się w dniach 15-16 września i jak zawsze cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas młodszych, mogli w tym czasie zakupić po promocyjnych cenach od swoich starszych koleżanek i kolegów, potrzebne im książki. Chętnych do zakupu podręczników było bardzo dużo, szczególnie wśród uczniów klas pierwszych. Kiermasz zorganizowany został przez nauczyciela bibliotekarza p. Joannę Krupę przy dużym wsparciu uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych. Milena Konieczna, Iga Nakoneczna, Adrian Ciećka, Remek Palka, Piotr Rek- to do Was kierujemy szczególne słowa podziękowania za ogrom pracy i zaangażowanie. Bardzo było nam miło, że wśród osób wspierających organizację kiermaszu, znalazł się także tegoroczny absolwent szkoły Mateusz Kowalski, który przez cały czas nauki w T4 pomagał przy przeprowadzaniu kiermaszu podręczników. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji. Uczniów zachęcamy do częstego korzystania z podręczników i życzymy jak najlepszych ocen w trakcie nauki w naszej szkole!