Kiermasz Podręczników

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kiermasz Podręczników

Zakończył się Kiermasz Podręczników organizowany w szkolnej bibliotece,  tradycyjnie w pierwszych tygodniach nauki. W tym roku sprzedaż używanych podręczników odbyła się w dniach 15-17 września i jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas młodszych, mogli w tym czasie zakupić po promocyjnych cenach od swoich starszych koleżanek i kolegów, potrzebne im książki. Chętnych do zakupu podręczników było bardzo dużo, szczególnie wśród uczniów klas pierwszych. Kiermasz zorganizowany został przez nauczyciela bibliotekarza p. Joannę Krupę przy dużym wsparciu uczniów z klasy III KT. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji. Uczniów zachęcamy do częstego korzystania z podręczników i życzymy jak najlepszych ocen ze sprawdzianów.