Jasełka

W magiczną atmosferę Świąt wprowadziła całą społeczność szkolną młodzież z klas:1CG,1BG 2EO, 2EL i 1AG, która pod kierunkiem pani Joanny Czuber i pani Kingi Chlebdy przygotowała montaż słowno - muzyczny o Bożym Narodzeniu. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd i solowego wykonania kilku pastorałek. Uczeń klasy 2EL Wiktor Kozłowski, który jest harcerzem, przekazał na ręce pani dyrektor Ewy Bartosińskiej Światełko Betlejemskie. Zostało ono przywiezione z Jasnej Góry w Częstochowie, a wcześniej przebyło długą drogę z Ziemi Świętej do Polski. Przedstawiciele samorządu szkolnego przełamali się opłatkiem z panią dyrektor Ewą Bartosińską i panem dyrektorem Jackiem Górskim, czyniąc zadość staropolskiemu obyczajowi.
Na zakończenie uroczystości kierownik szkolenia praktycznego pani Agnieszka Kamer wraz z panią Kingą Chlebdą wręczyły pamiątkowe dyplomy i słodkości uczniom, którzy wzięli udział w Szkolnym Konkursie na Najpiękniejszy Stroik Świąteczny. Zwycięzcą konkursu został Kamil Dubiel z kl. 1DP. Wyróżnienie uzyskała Sara Dubaj z kl.2EO. Z kolei Klaudia Drukała z kl. 1BP, Daria Lorenc z kl. 1CG i Mateusz Ligocki z kl. 1CP otrzymali podziękowania za inwencję twórczą i zaangażowanie w przygotowanie pięknych kompozycji świątecznych. Po życzeniach złożonych przez panią dyrektor Ewę Bartosińską uczniowie udali się do swoich sal na wigilie klasowe. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali świąteczne spotkanie i uświetnili je swoim talentem.

Wszystkim raz jeszcze życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.