III Ogólnopolski Zjazd Uczniów Klas Kolejowych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III Ogólnopolski Zjazd Uczniów Klas Kolejowych

26 października młodzież z klas 3TT i 3KT wybrała się do Krakowa, aby wziąć udział w III Ogólnopolskim Zjeździe Uczniów Klas Kolejowych zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego. W tym roku zjazd był szczególnie uroczysty, gdyż odbywał się w ramach Obchodów 175-lecia Kolei w Krakowie. Nasza młodzież miała okazję wziąć udział w konferencji naukowej, poznać swoich rówieśników - pasjonatów kolei, zwiedzić szkołę oraz wziąć udział w Quizie Wiedzy o Kolei i Transporcie. Nie będziemy ukrywać, że reprezentacja złożona z uczniów obu klas T4 wygrała w zaciętej rywalizacji, potwierdzając tym samym wysoki poziom posiadanej wiedzy i umiejętności. Bardzo serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół nr 1 za zaproszenie, miłe przyjęcie, możliwość wymiany doświadczeń i całkiem sporą garść fachowej wiedzy na temat transportu.