Gala Dobrych Inicjatyw

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Gala Dobrych Inicjatyw

W dniu 21 marca w sali widowiskowo-koncertowej „Muza” w Sosnowcu odbyła się uroczysta Gala Dobrych Inicjatyw. Jest to szczególna impreza, mająca na celu uhonorowanie osób, które na co dzień chętnie angażują się, dążą do poprawy poziomu i jakości życia, podejmują i organizują cenne inicjatywy społeczne, przyczyniają się do propagowania idei społeczeństwa obywatelskiego. II miejsce w konkursie "Moja szkoła. Moje miasto. Mój dom." w ramach projektu "Clair City" zostało przyznane zespołowi "Repus team" z Technikum nr 4 Transportowego, w skład którego wchodziło pięcioro uczniów z klasy 1EO. Naszej drużynie podczas uroczystości wręczono dyplomy i upominki. Cieszymy się bardzo, że byliśmy w czołówce. Startowało dziesięć drużyn. Zachęcamy do udziału w następnych akcjach i projektach!

Autor zdjęć: Mariusz Binkiewicz