Finał Narodowego Czytania

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Finał Narodowego Czytania

Nasze Technikum otrzymało z kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudy podziękowanie za udział we współtworzeniu tegorocznej odsłony Narodowego  Czytania. W okolicznościowym  liście Pan Prezydent stwierdził, że „Moralność pani Dulskiej” w tym roku czytana była na wiele sposobów. Wspólne czytanie ponownie pokazało, że wybitne dzieła literackie ukazują uniwersalne wartości. Pan Prezydent podkreślił, że „lubimy wracać do tych lektur gdyż są mądrze napisane i wciąż przynoszą czytelnikom dużo satysfakcji”. Na pamiątkę wspólnego czytania,  biblioteka szkolna otrzymała pięknie wydany, bogato ilustrowany,  okolicznościowy egzemplarz „Moralności Pani Dulskiej”, przygotowany specjalnie z myślą o tegorocznej akcji.