Finał Narodowego Czytania

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Finał Narodowego Czytania

Nasza szkoła otrzymała z kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudy podziękowanie za udział we współtworzeniu tegorocznej odsłony Narodowego  Czytania. W okolicznościowym liście Pan Prezydent podkreśla, że  „Ósme Narodowe Czytanie ukazało niezwykłe bogactwo pomysłów na wspólną lekturę Nowel polskich, a zaangażowanie  organizatorów przyczyniło się do jeszcze lepszego poznania klasyki polskiej literatury … Dzięki tej lekturze razem odkryliśmy patriotyczne i uniwersalne wartości Nowel polskich”. Na pamiątkę wspólnego czytania biblioteka  T4 wzbogaciła się o pięknie wydany egzemplarz „Nowel polskich” wzbogacony ilustracjami przygotowanymi specjalnie z myślą o tegorocznej akcji.