Festiwal Zawodów część 2

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Festiwal Zawodów część 2

W dniach 24-25 listopada odbyła się kolejna edycja Festiwalu Zawodów. Podczas tych dwóch dni  zaprezentowano wszystkie zawody i kierunki kształcenia prowadzone przez szkoły wchodzące w skład CKZiU. Hasłem przyświecającym tegorocznemu Festiwalowi były słowa: "Przyszłość należy do fachowców". W trakcie imprezy odbywały się pokazy umiejętności zawodowych dla uczniów klas ósmych oraz ich rodziców. Pozwaliło to na zapoznanie się z zakresem obowiązków oraz warunkami panującymi na stanowisku pracy. Dzięki temu uczniowie mogą zaplanować swoją przyszłość biorąc pod uwagę swoje mocne strony oraz uwzględniając swoje zainteresowania. Celem imprezy było dostarczenie uczniom oraz ich rodzicom rzetelnej informacji na temat zawodów, które są obecnie cenione i poszukiwane na rynku pracy.

Tradycją Festiwalu jest także Gala Mistrzów w zawodach. W tym roku, tytuły najlepszych w swoim fachu z rąk Dyrektora CKZiU p. Jacka Górskiego odebrali:

Maciej Pikuła - Technik eksploatacji portów i terminali
Nikodem Syguła – Technik lotniskowych służb operacyjnych
Wiktor Pikuła – Technik mechanik lotniczy
Kacper Pakuszewski – Technik spedytor
Dawid Gwóźdź – Technik transportu kolejowego

Dziękujemy za liczny udział w naszym wydarzeniu wszystkim gościom. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w jego przebieg i sprawną organizację. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do naszych uczniów, którzy oprowadzali zwiedzających po stanowiskach i z prawdziwą pasją opowiadali o swoim kierunku ksztrałcenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia Festiwalu Zawodów.

Autorką zdjęć jest Natalia Gołuch z klasy 3EO.