Dzień CKZiU z Humanitas

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Dzień CKZiU z Humanitas

W dniu  3 listopada uczniowie Technikum nr 4 Transportowego tłumnie wypełnili aulę Wyższej Szkoły Humanitas uczestnicząc w spotkaniu z przedstawicielami uczelni.  Wizyta odbyła się pod hasłem Dzień CKZiU z Humanitas i pozwoliła młodzieży na udział w wykładach, prelekcjach a także zwiedzenia placówki. Pracownicy uczelni zaprezentowali ofertę dydaktyczną, opowiedzieli o specyfice studiowania na kierunkach prowadzonych w WS Humanitas. Nasi uczniowie zostali ciepło powitani przez Dziekana Wydziału Nauk Stosowanych p. Ewę Kraus. Następnie uczniowie wzięli udział w quizie z nagrodami, który poprowadzili pani Katarzyna Łopacińska - Koordynator ds. Rozwoju Uniwersytetu Międzypokoleniowego oraz pan Sebastian Korzeniowski - Koordynator ds. sprzedaży i współpracy z otoczeniem. W dalszej części młodzież miała okazję wysłuchać wykładu pani Aldony Haarschack-Bokiewicz – HR Managera w Wyższej Szkole Humanitas pt. „Ścieżka kariery – rynek pracy a wybór studiów”. Kolejne zajęcia poprowadził pan Tomasz Burek – Specjalista ds. PR a ich tematyka to „Manipulacja w mediach”. Dziękujemy serdecznie WS Humanitas za sympatyczną atmosferę towarzyszącą dzisiejszemu spotkaniu i za możliwość wzięcia udziału w takim wydarzeniu.