Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów

28 marca 2019 r. maturzyści z Technikum nr 4 Transportowego oraz Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska wraz z nauczycielami: Bożeną Lasotą, Renatą Majewską, Ewą Skotniczną, Dorotą Skowronek oraz Edmundem Grobelnym uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Punktualnie o godz 10 uczniowie wysłuchali konferencji o. Radosława Kramarskiego  - wikariusza biskupiego ds. zakonnych diecezji sosnowieckiej w Bazylice Jasnogórskiej. Centralnym punktem programu była  uroczysta Msza Święta w Kaplicy Jasnogórskiej, której przewodniczył Ksiądz Biskup  Grzegorz Kaszak.  W odmówionym akcie zawierzenia przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej młodzi ludzie złożyli prośy o pomyślne wyniki egzaminów oraz o dobry wybór drogi życiowej.