Czytaj PL

Nasze Technikum znalazło się w gronie szkół  przyjętych do tegorocznego projektu ,,Upoluj swoją książkę” realizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj PL!  Akcja rozpoczęła  się 2 listopada i potrwa do 30 listopada. Przez cały miesiąc uczniowie mogą czytać i słuchać za darmo książkowych bestsellerów w formie audiobooków i e-booków. Aby dołączyć do akcji należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednej z oficjalnych grafik akcji. Plakaty znajdują się w widocznych miejscach na szkolnych korytarzach.  Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć wyjątkowe bestsellery. Przez cały listopad można czytać i słuchać  18  bestsellerowych publikacji, wśród których są także książki młodzieżowe.  Dobra książka cechuje się tym, że jest ciekawa bez względu na to czy jest to kryminał, przygoda, fantasy itd. Czytanie natomiast może być źródłem absolutnej przyjemności i stanowić fantastyczne hobby. Szlifujcie Waszą formę czytelniczą! Zapraszamy do lektury!