"Czas na zawodowców"

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> "Czas na zawodowców"

Zakończyły się tegoroczne targi edukacyjne „Czas na zawodowców”, odbywające się kolejno we wszystkich szkołach Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.  Podczas proponowanych spotkań, uczniowie klas VII i VIII  mieli okazję do zaznajomienia się z ofertą  edukacyjną naszych placówek i poznania bazy dydaktycznej. Wszystkie zajęcia odbywały się w trzy kolejne czwartki  lutego  w godzinach 9.30- 16.00. Udział w przedsięwzięciu ułatwił uczniom dokonanie wyboru najlepszej dla siebie ścieżki kształcenia edukacyjno – zawodowego. Dla  rodziców uczniów klas VIII w godzinach popołudniowych odbywały się spotkania z doradcą zawodowym na temat „Jak wspierać moje dziecko w dokonywaniu wyborów edukacyjno-zawodowych?” Dziękujemy serdecznie naszym uczniom i nauczycielom przedmiotów zawodowych za pomoc i zaangażowanie przy organizacji tego dużego przedsięwzięcia.