23.Międzynarodowe Targi Książki

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> 23.Międzynarodowe Targi Książki

Jak co roku, duża grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce-23. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. Targi Książki- to cztery dni spotkań z autorami i czytelnikami, dyskusje, wystawy, a przede wszystkim same książki, pachnące nowością, kuszące okładkami i zapraszające, by odkryć i poznać ich treść. Uczniowie T4 mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu w dniu 25 października, czyli w drugim dniu trwania imprezy. Targi dają zwiedzającym niepowtarzalną możliwość wyjątkowego kontaktu z książką. Sama obecność  w tym wydarzeniu stanowi okazję do uzupełnienia swojej biblioteki, do  spotkań  z autorami i zapoznania się z nowościami książkowymi.  Z naszej grupy jak zwykle nikt nie wrócił z pustymi rękami, każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.