Artystyczne sukcesy naszych uczniów

Strona główna >> Node >> Artystyczne sukcesy naszych uczniów

18 grudnia w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym w Gliwicach odbyła się Gala Finałowa XII edycji Wojewódzkiego Turnieju Artystycznego. Wzięła w niej udział czternastoosobowa grupa młodzieży T4, która reprezentowała szkołę w niemal wszystkich konkurencjach turniejowych. Z dumą informujemy, że z konkursu wróciliśmy z wieloma nagrodami.

A oto szczegóły:
Dominik Tymoszuk z klasy 1BG zajął I miejsce w kategorii aktorskiej w konkurencji tańca
Jakub Kukulski z klasy 1AG zajął III miejsce w kategorii aktorskiej w konkurencji żywego słowa
Marta Marszałek z klasy 1BG zajęła III miejsce w kategorii aktorskiej w konkurencji piosenki
Gloria Klekotko z klasy 3EO zdobyła wyróżnienie w kategorii autorskiej w konkurencji plastycznej
Filip Kopczyński z klasy 3KT zdobył wyróżnienie w kategorii autorskiej w konkurencji fotograficznej
Mateusz Zbierański z klasy 1AG zdobył wyróżnienie w kategorii autorskiej w konkurencji plastycznej

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim Uczniom naszej szkoły, którzy tak godnie reprezentowali Technikum nr 4 Transportowe w województwie. Jesteśmy z Was dumni i pełni podziwu dla Waszych twórczych pasji i umiejętności!!!