Dzień Kolejarza

Strona główna >> Node >> Dzień Kolejarza

Piękna rywalizacja, emocje na widowni, wspaniała zabawa i doskonałe wypieki… W piątek 27 listopada odbyły się w naszej szkole obchody Dnia Kolejarza i Tramwajarza. Przygotowali je uczniowie klas Technikum transportu kolejowego z  udziałem Pani Dyrektor Ewy Bartosińskiej, Wychowawców i Nauczycieli oraz  Absolwentów szkoły, którzy przyjechali, by jako eksperci obserwować zmagania konkursowe naszych uczniów w turnieju „Jeden z… jedenastu”.  Zwycięzcą okazała się Justyna Ziemba z klasy II KT, miejsce II zdobył Adrian Póltorak z klasy I KT, a miejsce III Maciej Felczak z klasy II KT. Spotkanie to było okazją również do wręczenia nagród za Konkurs Fotograficzny o Tematyce Kolejowej, w którym zwyciężyli uczniowie klasy I KT: Mateusz Hołdowicz, Tymoteusz Muszala, Michał Mroziński - zdobywając kolejno I, II i III  miejsce. Niezależnie od wyników i zdobytych laurów wszyscy uczestnicy obu konkursów otrzymali nagrody, choć chyba najważniejszą wartością tego spotkania  była wspaniała atmosfera, którą stworzyli uczniowie, którzy na co dzień są dla siebie prawdziwymi przyjaciółmi, bardzo się lubią i ze sobą współdziałają. Szczególne podziękowania za organizację tych obchodów otrzymali uczniowie Krystian Burzyński i Marcin Góżański z klasy III KT oraz Macie Kajzer z klasy IV KT a także uczniowie klasy I KT Ewelina Matuszek i Michał Mroziński, którzy poprowadzili tę uroczystość dzieląc się poetyckimi refleksjami o podróży, a na koniec dla wszystkich prawdziwa uczta – wyśmienite tortowe ciasta o niezapomnianych smakach upieczone przez naszą wszechstronnie uzdolnioną młodzież…

Galeria zdjęć: