Lekkoatletyczne Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

Strona główna >> Node >> Lekkoatletyczne Mistrzostwa Sosnowca Szkół Ponadgimnazjalnych

Liczna grupa młodzieży, reprezentująca Technikum nr 4 Transportowe i VIII LO, w dniu 22 września wzięła udział w miejskich zawodach lekkoatletycznych. Podopieczni profesora R.Miszczaka godnie reprezentowali nasze szkoły w kilku konkurencjach. Drużyna żeńska w składzie: A.Bindas, A.Korczak, I.Skorek, K.Bąk (3BL), A.Czapla (1LT), J.Buras (1ST), K.Adamczyk, E.Matuszek (1KT) zajęła w końcowej klasyfikacji 6 miejsce. Lepiej wypadła drużyna męska w składzie:T.Fabio, K. Marat (2ST), D.Szubert, R.Ratyński (1ST),M.Bramboszcz, D.Sufin(1LT), N.Stasik (1KT), K.Łosik(3ST), M.Płóciennik (3KT), D.Pierzgalski (4GT). Chłopcy zajęli 3 miejsce w mieście i uzyskali prawo startu w zawodach regionalnych. Na sukces złożyły się punkty zdobyte przez wszystkie osoby startujące w zawodach, ale na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Dawid Pierzgalski-zdobywca I miejsca w mieście w biegu na 100m, T.Fabio, K.Łosik, M.Płóciennik i D.Pierzgalski, czyli sztafeta 4x100m, która zajęła miejsce 3 oraz M.Płóciennik, który zajął 4 miejsce w pchnięciu kulą.

Dziękujemy za udział i gratulujemy sukcesów!