Zakochana Bana czyli nietypowe Walentynki

Zakochana Bana czyli nietypowe Walentynki

 

W przeddzień Święta Zakochanych, w dniu 13 lutego na tory w aglomeracji  śląskiej wyjechała Zakochana Bana czyli specjalny walentynkowy tramwaj. Pięknie przystrojony wagon typu N o numerze 1100, wyruszył z zajezdni w Chorzowie Batorym tuż po godzinie czternastej.  Obsługę tego specjalnego tramwaju stanowili uczniowie klasy 3KT Kamil Milewski i Tymoteusz Muszala, którzy dokonywali wszelkich starań aby podczas jazdy pasażerowie czuli się jak najlepiej. Tramwaj kursował pomiędzy Chorzowem a Katowicami, zakochanym przejazd umilała znakomita oprawa muzyczna. Na pianinie grał pan Łukasz Konieczny, na co dzień  uczący w Szkole Muzycznej w Tychach. Podczas jazdy za zaśpiewanie jakieś miłosnej piosenki, wyrecytowanie wiersza bądź też za wyznanie miłości swojej drugiej połówce, można było otrzymać bardzo sympatyczne nagrody. Dla wszystkich podróżnych były ponadto małe upominki i słodki poczęstunek. 

Nasi uczniowie już po raz kolejny włączają się w organizację przejazdu Zakochanej Bany i na pewno nie po raz ostatni. Dziękujemy i do zobaczenia więc za rok….

 

W trakcie przejazdu pomiędzy Placem Wolności a pętlą Słoneczną w tramwaju  pojawiły się dwie ekipy telewizyjne: TVP3 oraz TVS realizujące Walentynowy reportaż.

Link do wydarzenia:

Telewizja TVP3:
https://katowice.tvp.pl/35994693/zakochana-bana-na-torach-kursuje-walentynkowy-tramwaj

Telewizja TVS:
https://tvs.pl/informacje/zakochana-bana-katowice/

  

 

Galeria zdjęć: