XVIII Dzień Papieski

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> XVIII Dzień Papieski

W dniu 14 października wolontariusze z klasy 2KT Technikum nr 4 Transportowego wzięli udział w obchodach XVIII Dnia Papieskiego, odbywającego się w tym roku pod hasłem "Promieniowanie ojcostwa".  Do puszek Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" nasi uczniowie zbierali środki na stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich. Dopełnieniem programu stypendialnego jest wsparcie organizacji letnich obozów formacyjno-wypoczynkowych. Wolontariusze: Zuzanna Ozga, Krystian Stryniak i Dawid Dworakowski, którzy  reprezentowali naszą Szkołę znaleźli się w kilkutysięcznej grupie ochotników z całej Polski. Swoim zaangażowaniem przyczynili się do budowy " żywego pomnika" papieża Jana Pawła II. Spotkanym darczyńcom i naszym wolontariuszom dziękujemy!!!