Warsztaty dla maturzystów.

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Warsztaty dla maturzystów.

25 października uczniowie klas 4ET i 4ST wzięli aktywny udział w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez pana Radosława Myszkę - studenta 3 roku Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. Celem zajęć dotyczących wybranych elementów CV i rozmowy kwalifikacyjnej oraz wizerunku w Internecie było zdobycie wiedzy na temat umiejętności wyróżniania się w procesie rekrutacji. Z kolei celem zajęć dotyczących wystąpień publicznych było uzyskanie informacji na temat skutecznego prezentowania się, panowania nad mową ciała, aby trema była czynnikiem mobilizującym, a nie dezorganizującym wystąpienie. Oba warsztaty kształciły ważne nie tylko dla maturzystów umiejętności. Mamy nadzieję, że zdobyta przez uczniów wiedza okaże się przydatna w czasie egzaminów maturalnych i w czasie ubiegania się o pracę.