Uczniowie gliwickiej „Kolejówki” z wizytą w T-4.

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Uczniowie gliwickiej „Kolejówki” z wizytą w T-4.

W dniu 18 grudnia z wizytą  w naszej szkole przebywała  30-osobowa grupa  młodzieży  z gliwickiego Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych (dawna „Kolejówka”). Uczniowie, kształcący się w zawodzie Technik elektroenergetyk transportu szynowego, zwiedzali  w naszej szkole pracownie transportu kolejowego.  Jedną z atrakcji naszej szkoły jest  symulator lokomotywy EU07 oraz makieta kolejowa , które wywarły największe wrażenie na naszych gościach. Spotkanie, odbywające się w ramach niedawno nawiązanej współpracy między szkołami,  przygotowali opiekunowie kierunku:  p. Jonatan Biela oraz p. Kamil Kokoszka. Przybliżyli oni uczniom tajniki pracy maszynisty pojazdów trakcyjnych. Serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszej szkoły!