Targi Transportu i Spedycji

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Targi Transportu i Spedycji

W dniu 25 kwietnia uczniowie klasy drugiej kształcący się w zawodzie technik lotniskowych służb operacyjnych udali się na wycieczkę do Centrum Targowo-Konferencyjnego EXPO SILESIA w Sosnowcu. Celem wyjazdu były odbywające się w tych dniach Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX oraz Targi Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA. Podczas Targów prezentowano najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania w branży transportu i spedycji. Uczniowie poznali z bliska nowe rozwiązania w magazynowaniu, spotkali się z przedstawicielami Służby Celnej, przedsiębiorcami, mieli okazję zasiąść za sterami wózków widłowych, ciężarówek, autobusów niskoemisyjnych, skorzystać z zabaw  na symulatorach. Jednym słowem – niezapomniane doświadczenie!