Światowy Dzień Rzucania Palenia

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Światowy Dzień Rzucania Palenia

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia 16 listopada br. został rozstrzygnięty konkurs na plakat antynikotynowy. Ze wszystkich oddanych prac powstała wystawa, którą możemy oglądać  na szkolnych korytarzach. I miejsce zajęła Gloria Klekotko z kl. 1 EO, II miejsce - Julia Lis, kl. 1ST, III miejsce - Aleksandra Brandys z kl. 1 ST, a wyróżnienia otrzymały: Estera Sładki z kl. 1ST i Izabella Kostorz z kl. 1KT. Gratulujemy! Ważność problemu walki z nałogiem została również podkreślona wieloma działaniami profilaktycznymi: w gabinecie higienistki szkolnej uczniowie mieli możliwość pomiaru ciśnienia krwi, a podczas przerw otrzymywali ulotki informacyjne. Dzień ten zakończył też cykl lekcji wychowawczych z warsztatami o szkodliwości palenia papierosów prowadzonymi w naszej szkole od września br.