Sukcesy młodych zdolnych z Technikum nr 4

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Sukcesy młodych zdolnych z Technikum nr 4

18 grudnia w Gliwicach ogłoszono wyniki XI edycji Wojewódzkiego Turnieju Artystycznego. Miło nam poinformować, że w czasie uroczystej gali finałowej uhonorowano  dwoje uczniów T-4. Klaudia Górska z klasy 4ST zajęła III miejsce w konkurencji plastycznej, a Dominik Skorupa z klasy 3ST otrzymał wyróżnienie w konkurencji poetyckiej. Konkurs młodych talentów, organizowany przez Górnośląskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach, odbywał się pod patronatem m.in. Kuratorium Oświaty w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego. Wszyscy uczestnicy konkursowych zmagań bardzo twórczo potraktowali temat, jakim w tym roku był RAJ. Przedstawiciele jury podkreślali nie tylko talent młodych artystów, ale też ich wkład pracy, pomysłowość i pasję.Gratulujemy nagrodzonym uczniom i ich opiekunce pani Bożenie Lasocie. Dziękujemy i życzymy jeszcze wielu artystycznych sukcesów!