Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie uczniów klas pierwszych

W dniu 28 września 2018 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Uczniów Klas Pierwszych. W części oficjalnej  pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły, przyrzekając, że dołożą wszelkich starań, by zdobywać wiedzę, rozwijać umiejętności i godnie reprezentować szkołę. Wicedyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego pani Ewa Bartosińska złożyła uczniom klas pierwszych życzenia wytrwałości i powodzenia oraz osiągnięcia upragnionego celu, którym jest ukończenie szkoły. Druga część uroczystości była prezentacją artystycznych uzdolnień pierwszoklasistów. Nasi najmłodsi uczniowie wykazali się bardzo dużą inwencją w prezentowaniu własnych klas. Uczniowie tańczyli, śpiewali, recytowali zabawne teksty, dając radość wszystkim zebranym w sali i wzbudzając podziw wśród starszych kolegów. Pani dyrektor w nagrodę przekazała na ręce przewodniczących klas ogromne rogi obfitości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Autorem zdjęć jest uczeń klasy 3EO Adam  Siedlecki.