Ślubowanie Klas Pierwszych

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Ślubowanie Klas Pierwszych

28 września 2017 odbyła się w naszej szkole uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych.

W części oficjalnej  pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły przyrzekając, że dołożą wszelkich starań by zdobywać wiedzę, rozwijać umiejętności i godnie reprezentować szkołę. Życzenia wytrwałości i powodzenia złożyła uczniom klas pierwszych wicedyrektor Technikum nr 4 Transportowego, pani Ewa Bartosińska. Po czym oddała los pierwszaków w ręce starszych kolegów.

W drugiej części uroczystości uczniowie uczestniczyli w zmaganiach konkursowych, w których przedstawiciele poszczególnych klas pierwszych odpowiadali na przygotowane pytania dotyczące zarówno kierunku kształcenia, jak i szkoły i wychowawców. Zaprezentowali także wykonane przez siebie plakaty z logo kierunku kształcenia, objaśniając znaczenie wybranych symboli.  Wszyscy wykazali się doskonałą znajomością szkolnych realiów. Gratulujemy! Pani dyrektor w nagrodę przekazała na ręce przewodniczących klas ogromne rogi obfitości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia. Autorem zdjęć jest uczeń klasy 2EO Adam  Siedlecki.