Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września o godzinie 9.00 w Technikum nr 4 Transportowym uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018.W okolicznościowej akademii uczestniczył Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego pan Jacek Górski, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy placówki, rodzice, absolwenci oraz uczniowie. Oficjalnego otwarcia kolejnego roku szkolnego dokonali wspólnie pan dyrektor mgr inż. Jacek Górski oraz wicedyrektor CKZiU pani mgr Ewa Bartosińska. W swoich przemówieniach Dyrektorzy ciepło powitali szkolną społeczność, w tym szczególnie uczniów czterech klas pierwszych oraz maturzystów. Pan Dyrektor zapewniał społeczność szkolną o wsparciu kadry kierowniczej, a wszystkim zebranym życzył sukcesów, satysfakcji z wykonywanych działań i radości ze wspólnie spędzonych w szkole chwil. Z kolei Pani Dyrektor mówiła m.in. o planowanych inwestycjach oraz nowych wyzwaniach i możliwościach realizowania się uczniów, a także nauczycieli w rozpoczynającym się roku.Akademię prowadzili uczniowie klas transportu kolejowego – Katarzyna Ryś i Tymoteusz Muszala.    W imieniu samorządu szkolnego głos zabrała jego przewodnicząca -uczennica klasy 3LT -Patrycja Stolarska. W trakcie trwania uroczystości społeczność szkolna uczciła pamięć ofiar II wojny światowej w 78.rocznicę jej wybuchu. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli: pani Joanna Czuber oraz opiekun samorządu szkolnego pan Rafał Krążek.Po zakończeniu akademii przedstawiciele klas starszych udali się do sal lekcyjnych na spotkania         z wychowawcami, a pierwszoklasiści pozostali w sali gimnastycznej, gdzie poznali swoich wychowawców i zostali przydzieleni do poszczególnych oddziałów. W tym roku szkolnym wychowawcami klas pierwszych zostali: pani mgr Magdalena Kubas, pani mgr Beata Olczyk, pani mgr Małgorzata Sobaszek oraz pani mgr Monika Stępniewska.Dyrekcji szkoły, nauczycielom, pracownikom placówki, uczniom i ich rodzicom życzymy udanego        roku szkolnego 2017/2018.