Pierwszy krok w przedsiębiorczość

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Pierwszy krok w przedsiębiorczość

Dn. 15 listopada w T4 odbył się konkurs wiedzy z przedsiębiorczości "Pierwszy krok w przedsiębiorczość".

W konkursie udział wzięło 12 uczniów klas pierwszych.
   Zagadnienia konkursowe: pytania oraz polecenia miały na celu sprawdzić wiedzę merytoryczną uczniów oraz  dały im możliwość zaprezentować swoje kreatywne zdolności. Cieszy fakt, że uczniowie ,już  w tak młodym wieku, mają w sobie żyłkę przedsiębiorcy i wykazują zainteresowanie  tą tematyką.
   Zwycięzcami konkursu okazali się: 1 miejsce - Szewczyk Gabriela kl. 1ST
                                                          2 miejsce - Wojtaszewski Wojciech kl.ST
                                                          3 miejsce - Haberling Mikołaj kl. 1ST

Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!
                                                                                                                  Renata Dudzik.