OSTATNI DZWONEK

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> OSTATNI DZWONEK

Tegoroczny Ostatni Dzwonek zabrzmiał dla naszych uczniów z klas: 4 KT, 4 ST, 4 GT w piątek 27 kwietnia 2018 roku. W ten dzień spotkaliśmy się w gronie społeczności całego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego na wspólnej Uroczystości, na której z rąk Pana Dyrektora Jacka Górskiego oraz przedstawicieli władz Miasta najlepsi absolwenci odebrali swoje nagrody.  Wśród nich znaleźli się Maciej Felczak oraz Wojciech Wesołowski – nagrodzeni  za najwyższą średnią ocen 5,13 statuetką „Primus Inter Pares” oraz inni  uczniowie z najwyższą średnią: Grzegorz Chłopek, Norbert Manowski, Justyna Ziemba, Krzysztof Marat i Dominika Wieloch. Uczniowie nasi zostali też uhonorowani za działalność społeczną, za pracę artystyczną oraz osiągnięcia sportowe. Podziękowania ze strony Szkoły popłynęły również w stronę  najbardziej zaangażowanych w pracę Rodziców, którzy służyli nam swoją radą i pracą i których pomoc  wiele dla nas znaczyła. Druga część Uroczystości miała miejsce w naszym Technikum przy ulicy Kilińskiego 31, gdzie tegoroczni maturzyści po raz  ostatni jako uczniowie przeszli szkolne  korytarze, by następnie na sali gimnastycznej wspólnie odśpiewać   „Ale to już było.., i nie wróci więcej…”. Pożegnani przez Panią Dyrektor Ewę Bartosińską oraz Samorząd Szkolny uczniowie klas maturalnych otrzymali pamiątkowe tableau i białe róże, symbolizujące naszą dla nich wdzięczność , serdeczność, podziw i szacunek.