Mistrzostwo Technikum nr 4 w Piłce Nożnej Halowej dla klasy II LT!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwo Technikum nr 4 w Piłce Nożnej Halowej dla klasy II LT!

Zakończyły się trwające od października 2016 r. Mistrzostwa Technikum nr 4 w Piłce Nożnej Halowej. Coroczna impreza, organizowana przez mgra R. Miszczaka i ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem młodzieży, dostarczyła jak zwykle wielu emocji. Szalenie wyrównana była zwłaszcza faza finałowa turnieju. Po wyłonieniu mistrzów na wszystkich poziomach do finału awansowały klasy II LT, IV KT, III KT i I KS. O bardzo wyrównanym poziomie drużyn świadczy fakt, że o pierwszym i trzecim miejscu decydowała tzw. „różnica bramek". Ostatecznie Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2016/2017 została klasa II LT. Gratulujemy!

MISTRZOSTWA TECHNIKUM NR 4 W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ 2016/2017

• II LT                       6 PKT                    30:20