Mistrzostwa Sosnowca w Piłce Siatkowej Chłopców

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Mistrzostwa Sosnowca w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniach 22 -23 lutego w Hali Sportowej MOSiR w Sosnowcu-Milowicach odbyły się finały Mistrzostw Sosnowca w piłce siatkowej chłopców. Po uzyskaniu awansu z rozgrywek grupowych, celem było poprawienie ubiegłorocznego wyniku (VI miejsce).

W inaugurującym rozgrywki finałowe meczu, nasza drużyna stanęła naprzeciw aktualnym wicemistrzom - reprezentacji ZSEiI. Po niezwykle zaciętym pojedynku, zakończonym         tie-breakiem musieliśmy uznać wyższość rywala (1:2). W kolejnym meczu pokonaliśmy VI LO i pojawiła się szansa na zajęcie miejsca na podium. Ostatecznie po przegranej z II LO i wygranej z T 5 poprawiliśmy ubiegłoroczny wynik i zajęliśmy miejsce tuż za nim, kończąc rozgrywki na IV miejscu w Sosnowcu. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Krystian Będkowski, Nataniel Goc, Hubert Gonciarz, Jakub Kucharski, Bartosz Kulesza, Dawid Otak, Kacper Postrach, Mateusz Hołdowicz, Kamil Kucięba, Michał Bromboszcz, Royel Ratyński. Opiekunem drużyny był  Daniel Gałużny.