Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Uczniowie CKZiU kształcący się w zawodzie technik spedytor i technik logistyk uczestniczyli w III edycji Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań  Warsaw Pack odbywających się w Nadarzynie. WARSAW PACK to specjalistyczne wydarzenie branżowe odbywające się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego  Ptak Warsaw Expo, największego centrum wystawienniczego w Europie Środkowej. Celem Targów Pakowania i Opakowań jest skupienie wszystkich gałęzi z tej branży i stworzenie dogodnych warunków do profesjonalnych kontaktów biznesowych. Na powierzchni 200 m2 rozlokowane są stanowiska ponad 200 firm, prezentujących nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie. Nasi uczniowie podczas pobytu na Targach w dniu 1 marca b.r. przeprowadzili  liczne rozmowy z wystawcami dotyczące tematyki opakowań w obiegu zamkniętym, poziomów recyklingu poszczególnych materiałów, jak również składowania czy projektowania opakowań.  Mogli również obejrzeć pokazy i prezentacje poszerzające ich wiedzę, oraz wziąć udział w konkursach oraz wykładach tematycznych.