Magia teatru

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Magia teatru

Magia teatru ogarnęła młodzież naszej grupy teatralnej. We wtorek 06 listopada 2018 r. opanowaliśmy Teatr Lalek „Banialuka”. Uczestnicząc w spektaklu pt. „Ballady i romanse”, przeżyliśmy wiele wzruszeń i zachwytów nad mistrzowsko zagranym widowiskiem, które w niezwykły sposób wciągnęło nas w ludowość utworów Adama Mickiewicza. Po spektaklu uczniowie nasi wzięli udział w warsztatach animacji teatralnej, prowadzonych przez aktorkę tego teatru  Panią Magdaleną Obidowską, która wprowadziła nas w tajniki sztuki lalkarskiej. Zajęcia z dykcji, emisji głosu i ruchu scenicznego jeszcze mocniej zintegrowały uczniów naszej artystycznej grupy i  zainspirowały nas do kolejnych ciekawych artystycznych pomysłów.