Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Konkurs recytatorski

W Technikum nr 4 Transportowym w dniu 27 listopada odbył się II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski o Tematyce Podróżniczej. W tym roku do udziału w konkursie zaprosiliśmy nie tylko młodzież ze szkół gimnazjalnych ale również  naszych młodszych przyjaciół ze szkół podstawowych. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, 31 uczestników prezentowało dowolny tekst o szeroko rozumianej tematyce podróżniczej.  W gronie nagrodzonych znaleźli się:

Aleks Ambroży – SP nr 6 – wyróżnienie

Wanessa Kania – SP nr 1 – wyróżnienie

Mateusz Oleksiak – SP nr 1 – III miejsce

Zuzanna Wilińska – Gimnazjum nr 16 – III miejsce

Katarzyna Posikata – SP nr 6 – II miejsce

Jagoda Jędrusek  - SP nr 16 – II miejsce

Joanna Gawlik – Gimnazjum nr 16 – I miejsce

Wszyscy  uczestnicy nagrodzeni zostali okolicznościowymi dyplomami a laureaci  nagrodami książkowymi. Tegoroczny konkurs, którego pomysłodawcą jest p. Joanna Czuber,  wpisał się w działania związane z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszej szkole.