KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY !!!

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY !!!

KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY !!!

Szkolny Konkurs Ortograficzny ma długą tradycję. W tym roku nauczyciele Technikum nr 4 organizowali go już po raz czternasty. Od czasu powstania Centrum konkurs  jest imprezą  międzyszkolną , w której udział  mogą brać przedstawiciele wszystkich szkół CKZiU.

W tegorocznej edycji „Mistrzem Ortografii 2017 r.” została uczennica Technikum nr 5 Samochodowo-Mechatronicznego Weronika Karoń. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Trzeciak uczennica klasy 1EO Technikum nr 4 Transportowego. Trzecie miejsce przypadło w udziale Igorowi Kaczmarkowi uczniowi Technikum nr 6 Grafiki , Logistyki i Środowiska.

Zmagania konkursowe odbyły się 30 maja , natomiast 6 czerwca pani Dyrektor Ewa Bartosińska wręczyła nagrody laureatom konkursu oraz pamiątkowe dyplomy wszystkim jego uczestnikom. Zgodnie z tradycją nagrodą główną jest książka popularyzująca wiedzę językową, z autografem autora i osobistą dedykacją dla zwycięzcy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów CKZiU do udziału w jubileuszowej XV edycji konkursu.