Konkurs Historyczny

poświęcony życiu i działalności Marszałka Józefa Piłsudskiego

pod patronatem

Pani Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej

Uczniowie Technikum Nr4 brali udział w wojewódzkim konkursie upamiętniającym 150 rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na szczególne wyróżnienie zasługiwały 3 prace:

-Gra historyczna ,,Bitwy polskie pod skrzydłami Marszałka Piłsudskiego”- autorka: Klaudia Górska, uczennica klasy 2 ST.

- Gra ,, Droga do wolności”, wykonana przez Anna  i Lilla Petruniak, uczennice klasy 1EL.

– Wiersz poświęcony Marszałkowi, autorstwa Patryka Balińskiego, ucznia klasy 2 ST.

Nagrody za wykonane prace zostały wręczone, przez Panią Dyrektor Ewę Bartosińską, na uroczystości zakończenia roku szkolnego.  Klaudia Górska, LAUREATKA KONKURSU, otrzymała również   symboliczny ,,Bilet do Brukseli”. Pojedzie tam, na zaproszenie Pani Europoseł Jadwigi Wiśniewskiej, we wrześniu 2017r., Gratulujemy nagrodzonym a LAUREATCE KONKURSU życzymy udanego pobytu w Brukseli. Pieczę nad konkursem sprawowała  Małgorzata Sobaszek-nauczycielka historii.