Kiermasz Świąteczny

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Kiermasz Świąteczny

12 grudnia grupa wolontariuszy z klas: 1EO, 1EL, 3EO i 4ET zorganizowała kolejną edycję Kiermaszu Świątecznego w naszej szkole. Można było zakupić własnoręcznie przez uczniów zrobione bombki, stroiki, kartki świąteczne i różne słodkości. Okazało się, że mamy bardzo zdolną i kreatywną młodzież, która pod kierunkiem Pani Kingi Chlebdy, Pani Joanny Cieślik –Krążek i Pani Justyny Nowak  w ciągu kilku dni potrafiła stworzyć prawdziwe artystyczne cuda. Całkowity dochód z kiermaszu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych sosnowieckiego hospicjum św. Tomasza Apostoła.

Po raz kolejny uczniowie T4 udowodnili, że mają serca otwarte na potrzeby innych i potrafią czerpać radość z  niesienia pomocy. Wolontariuszom i darczyńcom serdecznie dziękujemy!

W tym roku pobiliśmy rekord zbiórki!

Przekazaliśmy puszkę, której zawartość po komisyjnym przeliczeniu w hospicjum, wynosiła ponad 570 zł.

Ponadto na wigilijny stół do ośrodka trafiło też kilkanaście kartonów soków pozostałych z naszego kiermaszu.

Wolontariuszki z klas pierwszych już myślą nad kolejną wiosenną akcją charytatywną. Wszystkich chcących dołączyć zapraszamy do kontaktu z opiekunkami Klubu Ludzi Nieobojętnych.