IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> IX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej

W dniu 12 marca w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej. Była to już IX edycja tego konkursu organizowanego pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich z terenu całego kraju kształcących się w zawodach z branży TSL, m.in. technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali. W tym roku wśród 800 uczestników byli uczniowie naszego Technikum. Szkołę reprezentowali: Justyna Bałaban 4ET, Marcin Sołtys 4ET, Klaudia Górska 4ST, Piotr Sułkowski 4ST, Gloria Klekotko 2EO, Zuzanna Szymborowska 2EO, którzy za udział w zmaganiach konkursowych otrzymali certyfikaty potwierdzające uczestnictwo. Podczas spotkania uczniowie mieli również okazję do wysłuchania wykładu „Tajemnice automotywacji”. Olimpiada Logistyczna stanowi doskonałą okazję do spotkania uczniów, nauczycieli, przedstawicieli świata praktyki gospodarczej i biznesu, a także naukowców – specjalistów z zakresu logistyki. Jest dużym wydarzeniem, cieszącym się od lat niesłabnącym zainteresowaniem.