III Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> III Regionalne Forum Doradztwa Zawodowego

W dniu 5 października  w ramach III Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego organizowaliśmy zajęcia zawodoznawcze i zajęcia z doradztwa zawodowego dla odwiedzających nas uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z naszego regionu. Sobota była Dniem Otwartym w naszym Technikum. W tym dniu tłumnie odwiedzała nas młodzież z klas siódmych i ósmych oraz klas trzecich gimnazjów, stojących przed podjęciem decyzji dotyczącej wyboru dalszego kierunku kształcenia. Gościliśmy zarówno uczniów jak i ich rodziców. Forum Doradztwa Zawodowego było okazją do przedstawienia naszej oferty edukacyjnej, zaprezentowania bazy dydaktycznej i zachęcenia uczniów planujących swoją ścieżkę edukacyjną do kształcenia zawodowego.