Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Przez dwa dni uczniowie Technikum nr 4 Transportowego zdawali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Egzaminy takie są formą oceny poziomu opanowania przez zdających wiadomości i umiejętności z zakresu jednej kwalifikacji wyodrębnionej w zawodzie. W naszej szkole w dniach 9 i 10 stycznia 2019 r. odbyły się egzaminy pisemne oraz praktyczne w ramach sesji K 191. Uczniowie zdawali egzaminy w następujących kwalifikacjach:

A.29 Obsługa klientów i kontrahentów

A.44. Organizacja i prowadzenie ruchu pociągów

A.34 Organizacja i prowadzenie prac związanych z przeładunkiem oraz magazynowaniem towarów i ładunków w portach i terminalach

A.45 Planowanie i realizacja przewozów kolejowych

M.31 Wykonywanie obsługi liniowej i hangarowej statków powietrznych

A.28 Organizacja i nadzorowanie transportu

A.33 Obsługa podróżnych w portach i terminalach

Na wyniki egzaminu przyjdzie jeszcze trochę poczekać...

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia migawek z sal egzaminacyjnych na chwilę przed rozpoczęciem egzaminu.