Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę

W dn. 08 marca 2018 r. maturzyści z Technikum nr 4 Transportowego, Technikum nr 5 Samochodowo – Mechatronicznego oraz Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i  Środowiska  wraz z nauczycielami: Renatą Majewską, Ewą Skotniczną, Aleksandrą Karwat, Romanem Bodziochem oraz Edmundem Grobelnym uczestniczyli w Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Jak co roku, o godz. 10.00, w bazylice jasnogórskiej,  uczniowie wysłuchali konferencji, przedstawionej tym razem przez ks. dr. Michała Knapika – wicedyrektora Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu, poświęconej tematowi wiary i dawaniu jej świadectwa w codziennym życiu. Kulminacyjnym momentem pielgrzymki była uroczysta Msza św. odprawiona  pod przewodnictwem Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka w Kaplicy Cudownego Obrazu.