Aktualności sportowe

Strona główna >> Z Zycia Szkoly >> Aktualności sportowe

W dniu 24.05.2018 r. na obiektach sportowych CKZiU Technikum nr 1 odbyły się Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce 3 x 3. Bardzo dobrze zaprezentowała się w nich reprezentacja chłopców Technikum nr 4 Transportowego, która zajęła II miejsce, Nasza drużyna, prowadzona przez mgr Daniela Gałużnego i grająca w składzie: Bartosz Flak ( II KS), Mateusz Przęzak, Krystian Będkowski (II EO) i Jakub Saj ( I EO) wygrała  z VI LO, ZSEiInf. oraz II LO, uznając jedynie wyższość drużyny IV LO - aktualnych mistrzów Sosnowca w koszykówce halowej. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych udanych startów.

W dniu 30.05.2018 r. na stadionie MOSiR przy Al. Mireckiego 4 odbyły się Mistrzostwa szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej chłopców. W rozgrywkach grupowych  przegraliśmy z późniejszymi mistrzami - IV LO i pokonaliśmy parę reprezentującą II LO. To zwycięstwo pozwoliło na awans do półfinału. Po niezwykle zaciętym meczu ( 1:2 w setach),  musieliśmy uznać wyższość ZSEiInf. Ostatecznie zakończyliśmy zawody na 4 miejscu. Drużynę naszego Technikum stanowili uczniowie z klasy 2KS: Jakub Kucharski, Bartosz Kulesza i Dawid Otak.